Yüksek Gerilim Ekipmanları Saha Testleri

YÜKSEK GERİLİM EKİPMANLARI SAHA TESTLERİ

Yüksek gerilim ekipmanları elektrik enerjisinin dağıtımında ve kullanımında kritik öneme sahiptir. Tesisinizde bulunan bir transformatörün veya bir kesicinin arıza yapması durumunda hem beklenmedik bu durumdan kaynaklanan yüksek tamirat masraflarının yanı sıra üretimin / hizmetlerin aksaması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır.
TS EN 60060, IEEE C37.09-1999 ve TS EN 50110 standartları ile diğer yürülükteki standart ve yönetmeliklere uygun olarak yapılan testlerle tesisinizde bulunan transformatör, kesici ve ayırıcı vb. ekipmanların durumu değerlendirilmektedir. Transformatörlerin sargı dirençleri, çevirme oranları, vektör grupları, izolasyon dirençleri ve dielektrik dayanımları ile kesicilerin kontak dirençleri ve açma karakteristik testleri yapılmaktadır.
Moda Enerji, birbirinden farklı sektörlerde, yıllara yayılan tecrübesi ve tamamı mühendislerden oluşan uzman kadrosu ilgili yasalar, yönetmelikler ve güncel standartlara uygun olarak yüksek gerilim ekipmanları saha testlerini gerçekleştirmektedir.

Bilgi ve teklif almak üzere satış mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz.
Pbx : 0212 220 98 85
Mail : info@modaenerji.com.tr

Moda Enerji