Kazan Dairesi Yerleşim Uygunluk Muayenesi

KAZAN DAİRESİ YERLEŞİM UYGUNLUK MUAYENESİ

Kazan dairesi yerleşim uygunluk, tesis içerisinde kazan tesisatının kurulduğu ve muhafaza edilmesi için kullanılan yerin uygunluğunun ilk kurulum anında kontrolü için yapılmaktadır.
Kazan dairesi yerleşim uygunluk muayenesi ve kontrolü, tesis güvenliği açısından çok büyük öneme sahiptir. Yapı İşleri İnşaat, Makine Ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik Şartnamelerine Dair Tebliğ gereğince, ilk kurulumda muayene ve kontrollerinin yapılması zorunlu hale getirilmiştir.
Kazan dairesi yerleşim uygunluk muayenesinde kazan dairesinin konumu ve şartlarının uygunluğu, kazanın yerleştirilmesi ve güvenlik önlemlerinin alınması gibi bir çok parametre kontrol edilmektedir.
Moda Enerji, kazan dairesi yerleşim uygunluk muayenesi ve kontrolü konusunda Yapı İşleri İnşaat, Makine Ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik Şartnamelerine Dair Tebliğ’nde belirtilen ilgili standartlar kapsamında A Tipi muayene kuruluşudur. Birbirinden farklı sektörlerde, yıllara yayılan tecrübesi ve tamamı mühendislerden oluşan uzman kadrosu ile kazan dairesi yerleşim uygunluk muayenesi ve kontrolü gerçekleştirmekte ve raporlamaktadır.

Bilgi ve teklif almak üzere satış mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz.
Pbx : 0212 220 98 85
Mail : info@modaenerji.com.tr

Moda Enerji