Hakkımızda

MODA ENERJİ, müşterisinin ihtiyaç duyduğu ve işletme içerisinde güvenli çalışma ortamlarının oluşturulmasına, kalite parametrelerinin ve üretim proseslerinin izlenmesine yönelik ölçüm, muayene ve kontrolleri gerçekleştirmek ve raporlamak üzere faaliyet gösteren TS EN ISO/IEC 17020 standardı kapsamında TÜRKAK’dan akredite A tipi muayene kuruluşudur.

Misyonumuz

MODA ENERJİ, birbirinden farklı sektörlerde sahip olduğu bilgi birikimi, deneyimleri ve uzman kadrosuyla müşterisinin ihtiyaç duyduğu güvenli, kaliteli, planlı ve sürdürülebilir bir işletme hedefine doğrudan katkı sağlamayı amaçlar.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

MODA ENERJİ, işletme büyüklüğü, sektör farkı gözetmeden endüstriyel tesisler ve fabrikalardan, üretim atölyelerine; havalimanları, otoyol, tünel, konut ve benzeri farklı ölçeklerdeki şantiyelerden, şalt tesisleri ve üretim tesislerine; liman, depolama tesisleri ve lojistik merkezlerinden, raylı sistemler, metro ve benzeri ulaşım sistemlerine; ofis, rezidans ve konutlardan, alışveriş merkezlerine uzanan geniş bir yelpazede, tüm müşterilerine aynı kalite ve tarafsızlıkla hizmet vermektedir.
MODA ENERJİ, konularında sahip olduğu uzmanlığı neticesinde, müşterilerinin taleplerine etkin bir biçimde cevap verebilmeyi ve duyduğu sorumluluk gereği müşterileri nezdinde güven duygusu yaratabilmeyi temel ilkesi olarak benimsemektedir. Tüm faaliyetlerinin bağımsızlığını ve müşteri bilgilerinin gizliliğini kesin olarak taahhüt eder.

Hedeflerimiz

Ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz muayene faaliyetlerimizi çeşitlendirerek ve mevcut akreditasyon kapsamımızı genişleterek, sahip olduğumuz uzmanlığı mümkün olduğunca çok müşterimizle paylaşmak ve alanımızda Türkiye’nin lider kuruluşu olmak MODA ENERJİ olarak bizlerin kısa vadeli hedefidir.
Orta ve uzun vadede ise hedefimiz; MODA ENERJİ olarak, sadece Türkiye’de değil, bölgemizde ve dünyada, en spesifik muayene ve test alanları dahil olmak üzere hizmet vermek ve verdiğimiz hizmetin kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen, tanınan bir marka yaratabilmektir.

Moda Enerji