Moda Enerji

Çelik Halatlı Çektirme (Trifor) Ve Zincirli Çektirme (hubzuğ) Periyodik Muayenesi

ÇELİK HALATLI ÇEKTİRME (TRİFOR) VE ZİNCİRLİ ÇEKTİRME (HUBZUĞ) PERİYODİK MUAYENESİ

Çelik halatlı çektirme (trifor) ve zincirli çektirme (hubzuğ), tesis içerisinde proses veya montaj esnasında, iki cismin birbirine yakınlaştırılması veya bağlanması için kullanılmaktadır.
Kaldırma ve iletme ekipmanı kategorisinde değerlendirilen çelik halatlı çektirme (trifor) ve zincirli çektirme (hubzuğ) periyodik olarak bakımlarının yapılması ve yılda en az bir kez fenni muayene raporu alması gerekmektedir.
Çelik halatlı çektirme (trifor) ve zincirli çektirme (hubzuğ) periyodik muayenesi ve kontrolü, tesis güvenliği açısından çok büyük öneme sahiptir. İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği gereğince, yılda en az bir kez muayene ve kontrollerinin yapılması zorunlu hale getirilmiştir. Yine İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik kapsamında kayıtlarının tutulması gerekmektedir.
Moda Enerji, Çelik halatlı çektirme (trifor) ve zincirli çektirme (hubzuğ) periyodik muayenesi ve kontrolü konusunda İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili standartlar kapsamında A Tipi muayene kuruluşudur. Birbirinden farklı sektörlerde, yıllara yayılan tecrübesi ve tamamı mühendislerden oluşan uzman kadrosu ile çelik halatlı çektirme (trifor) ve zincirli çektirme (hubzuğ) periyodik muayenesi ve kontrolü gerçekleştirmekte ve raporlamaktadır.

Bilgi ve teklif almak üzere satış mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz.
Pbx : 0212 220 98 85
Mail : info@modaenerji.com.tr

Moda Enerji